Mecz VfB Stuttgart - FC Koln zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy VfB Stuttgart a FC Koln wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-05-14 13:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 34 pomiędzy VfB Stuttgart a FC Koln.

Gole strzelali: S. Kalajdzic 12' 1-0 C. Führich A. Modeste 59' 1-1 W. Endo 90' 2-1 H. Ito

Żółte kartki VfB Stuttgart: Tanguy Coulibaly 90'

Żółte kartki FC Koln: Jannes Horn 79' Benno Schmitz 81' Anthony Modeste 90' Marvin Schwäbe 90'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter meczu - Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna VfB Stuttgart stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a FC Koln zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice śledzą potyczki w lidze Bundesliga 1. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Tanguy Coulibaly Jannes Horn wielokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania drętwe. Ustawicznie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Bundesliga 1 i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. VfB Stuttgart i FC Koln oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.