Na stadionie MEWA ARENA dnia 2023-05-21 13:30 miał miejsce mecz FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart - wynik końcowy 1-4

FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart, wynik 1-4. Dnia 2023-05-21 13:30 na stadionie MEWA ARENA rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 33 pomiędzy FSV Mainz 05 a VfB Stuttgart.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 i VfB Stuttgart zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Gole strzelali: M. Ingvartsen 23' 1-0 W. Endo 41' 1-1 S. Guirassy 64' 1-2 C. Führich C. Führich 78' 1-3 W. Endo T. Coulibaly 90' 1-4 C. Führich

Żółte kartki FSV Mainz 05: Dominik Kohr 61' Stefan Bell 75' Ludovic Ajorque 90'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Wataru Endo 73'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny sędzia meczu to Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu FSV Mainz 05 stawi czoła Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim i . Kolejno natomiast VfB Stuttgart z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia ligi Bundesliga. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Dominik Kohr Wataru Endo nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe asysty i gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż potyczki męczą fana. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Bundesliga. FSV Mainz 05 i VfB Stuttgart oraz ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak MEWA ARENA.