VfB Stuttgart vs FC Heidenheim, wynik meczu - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy VfB Stuttgart i FC Heidenheim w ramach 27. kolejki Bundesligi dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Spotkanie rozegrane w MHPArena zakończyło się remisem 3-3, pomimo że na przerwę prowadzenie objęła drużyna VfB Stuttgart prowadzona 1-0. Mecz odbył się 31 marca o godzinie 15:30, a emocje trwały do ostatnich minut. Czy oba zespoły zasłużyły na punkt? Zapraszamy do zapoznania się z relacją!

Relacja z meczu: VfB Stuttgart 3-3 FC Heidenheim

W meczu 27. kolejki niemieckiej Bundesligi VfB Stuttgart podejmował u siebie ekipę FC Heidenheim. Mecz odbył się na stadionie MHPArena o godzinie 15:30, przy pełnych trybunach i gorącej atmosferze. Sędzią głównym spotkania był Felix Zwayer z Niemiec. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co sprawiło, że kibice nie odrywali wzroku od murawy przez całe 90 minut.

Pierwsza połowa była zacięta i pełna emocji. To gospodarze jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 41. minucie S. Guirassy wykorzystał doskonałą okazję, asystującemu A. Stillerowi, i ustawił wynik na 1-0 dla VfB Stuttgart. Do przerwy drużyna gospodarzy prowadziła minimalnie, co napawało ich kibiców optymizmem na drugą część spotkania.

Po przerwie to jednak FC Heidenheim przejął inicjatywę. W 53. minucie A. Stiller podwyższył prowadzenie dla Stuttgartu na 2-0, ale odpowiedzieli goście. D. Undav zdobył bramkę dla swojego zespołu, zmniejszając straty do 1 gola. Sytuacja zaczęła się komplikować dla gospodarzy, gdy w końcówce meczu T. Kleindienst dwukrotnie pokonał bramkarza VfB, ustalając wynik na 2-3 dla FC Heidenheim.

Na finiszu emocji nie brakowało, gdy D. Undav w doliczonym czasie gry strzelił bramkę na wagę remisu 3-3 dla VfB Stuttgart. Mimo zaciętej walki żadna z drużyn nie zdołała wygrać tego pojedynku, zostawiając kibiców z mieszanych uczuciami.

Spotkanie obfitowało także w kartki. Waldemar Anton otrzymał żółtą kartkę dla gospodarzy, natomiast Nikola Dovedan z FC Heidenheim został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie w końcówce meczu.

Podsumowując, mecz pomiędzy VfB Stuttgart a FC Heidenheim przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, a kibice mogli cieszyć się z widowiska na boisku. W kolejnych meczach VfB Stuttgart zmierzy się z Borussia Dortmund, Eintracht Frankfurt i Werderem Brema, natomiast FC Heidenheim czekają starcia z Bayernem Monachium, VfL Bochum oraz RB Lipsk.