Spotkanie FSV Mainz 05 vs VfB Stuttgart, wynik 1-3

FSV Mainz 05 vs VfB Stuttgart, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między FSV Mainz 05 oraz VfB Stuttgart wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-09-16 13:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga kolejki 4 pomiędzy FSV Mainz 05 a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: S. Guirassy 56' 0-1 W. Anton L. Barreiro 69' 1-1 K. Onisiwo S. Guirassy 84' 1-2 M. Mittelstädt S. Guirassy 90' 1-3 D. Undav

Żółte kartki FSV Mainz 05: Anthony Caci 11'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Angelo Stiller 60' Waldemar Anton 67'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu FSV Mainz 05 stawi czoła FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen i Borussia Monchengladbach. Kolejno natomiast VfB Stuttgart zmierzy się z SV Darmstadt 98. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i VfL Wolfsburg.

Oddani fani śledzą starcia, które startują w lidze Bundesliga. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Anthony Caci Angelo Stiller nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Stale zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak FSV Mainz 05 oraz VfB Stuttgart w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak MEWA ARENA.