VfB Stuttgart vs RB Leipzig, wynik meczu 5-2

Witajcie kochani czytelnicy! Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam relację z emocjonującego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami VfB Stuttgart i RB Leipzig, który odbył się w ramach 19. kolejki Bundesligi. Mecz, który miał miejsce w MHPArena, zakończył się wynikiem 5-2 na korzyść VfB Stuttgart. Zawodnicy VfB Stuttgart zdominowali to starcie, co doprowadziło do spektakularnego sukcesu. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie VfB Stuttgart 2-1. Zapraszamy Was do zapoznania się z pełną relacją z tego spotkania!

Mecz VfB Stuttgart - RB Leipzig

Emocjonujące widowisko na MHPArena zakończyło się wynikiem 5-2!

W sobotnie popołudnie na MHPArena odbyło się starcie pomiędzy drużynami VfB Stuttgart i RB Leipzig. Gospodarze zdołali zdominować to spotkanie, kończąc je wynikiem 5-2. Był to mecz 19. kolejki Bundesligi.

Mecz rozpoczął się doskonale dla Stuttgartu, gdy już w 25. minucie E. Millot zdobył pierwszego gola, dając prowadzenie swojej drużynie. D. Undav dołożył kolejnego gola dla gospodarzy, podwyższając wynik na 2-0 w 30. minucie. Leipzig odpowiedział bramką B. Šeško, zmniejszając straty do 2-1 w 32. minucie.

Po przerwie, J. Leweling zwiększył prowadzenie Stuttgartu, zdobywając bramkę w 48. minucie. Jednak RB Leipzig nie zamierzał się poddawać, a L. Openda skrócił dystans do 3-2 w 55. minucie. Jednak D. Undav ponownie sięgnął po bramkę, tym razem w 56. minucie, ustalając wynik na 4-2. Ostateczne zwycięstwo dla VfB Stuttgart zapewnił D. Undav, zdobywając swoją trzecią bramkę w 75. minucie.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, czego efektem były żółte kartki dla Xaver Schlagera, Mohameda Simakana, Christopha Baumgartnera i Davida Rauma z drużyny gości, a także dla Waldemara Antona z VfB Stuttgart.

W związku z tą wygraną, VfB Stuttgart zbliża się do kolejnych meczów z SC Freiburg, Bayer Leverkusen oraz FSV Mainz 05. RB Leipzig natomiast czekają starcia z Union Berlin oraz FC Augsburg.