VfL Wolfsburg kontra VfB Stuttgart, wynik spotkania - 0-2

Dnia 2021-12-11 17:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 15 pomiędzy VfL Wolfsburg a VfB Stuttgart.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy VfL Wolfsburg oraz VfB Stuttgart wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: K. Mavropanos 25' 0-1 O. Marmoush P. Förster 63' 0-2

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Sebastiaan Bornauw 24' Maximilian Arnold 79'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Hiroki Ito 41' Omar Marmoush 71'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Sędzią głównym tego spotkania był Sascha Stegemann, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfL Wolfsburg stawi czoła FC Koln, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfL BOCHUM. Kolejno natomiast VfB Stuttgart z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i SpVgg Greuther Furth.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Sebastiaan Bornauw Hiroki Ito nieustannie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nas nudzą. Często zdarzają się efektowne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Bundesliga 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak VfL Wolfsburg oraz VfB Stuttgart z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, VOLKSWAGEN ARENA.