Spotkanie między VfB Stuttgart i Hertha Berlin zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Mercedes-Benz-Arena dnia 2021-12-05 14:30

VfB Stuttgart kontra Hertha Berlin zakończony wynikiem 2-2.

Po pierwszej połowie meczu między VfB Stuttgart i Hertha Berlin wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-12-05 14:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 14 pomiędzy VfB Stuttgart a Hertha Berlin.

Gole strzelali: O. Marmoush 15' 1-0 W. Anton P. Förster 19' 2-0 H. Al Ghaddioui S. Jovetić 40' 2-1 J. Torunarigha S. Jovetić 76' 2-2 I. Belfodil

Żółte kartki VfB Stuttgart:

Żółte kartki Hertha Berlin: Kevin-Prince Boateng 90'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Główny arbiter meczu - Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart stanie naprzeciw VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i FC Koln a Hertha Berlin z Arminia Bielefeld. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i Borussia Dortmund.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Kevin-Prince Boateng nieraz zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między piłkarzami z ligi są nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Bundesliga 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. VfB Stuttgart i Hertha Berlin i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.