Mecz między Werder Bremen oraz VfB Stuttgart na obiekcie wohninvest WESERSTADION - 2-2

Werder Bremen vs VfB Stuttgart, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Werder Bremen oraz VfB Stuttgart wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-08-13 13:30 na obiekcie sportowym wohninvest WESERSTADION rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 2. Zmierzyły się Werder Bremen oraz VfB Stuttgart.

Gole strzelali: N. Füllkrug 4' 1-0 A. Jung W. Endo 38' 1-1 S. Kalajdzic S. Katompa Mvumpa 77' 1-2 S. Kalajdzic O. Burke 90' 2-2 M. Weiser

Żółte kartki Werder Bremen: Marco Friedl 16' Leonardo Bittencourt 71' Niklas Stark 83' Marvin Ducksch 89'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Saša Kalajdžić 59' Hiroki Ito 71'

Czerwone kartki Werder Bremen:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Hartmann, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Werder Bremen stanie naprzeciw Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz VfL BOCHUM. Kolejno natomiast VfB Stuttgart podejmie SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln oraz FC Schalke 04.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi Bundesliga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Marco Friedl Saša Kalajdžić wielokrotnie serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że widowiska przynudzają. Obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty oraz gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Bundesliga. Werder Bremen oraz VfB Stuttgart jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, wohninvest WESERSTADION.