Spotkanie FC Augsburg - VfB Stuttgart zakończone wynikiem 4-1

Dnia 2021-10-31 14:30 na stadionie WWK Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą FC Augsburg oraz VfB Stuttgart.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Augsburg a VfB Stuttgart wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: C. Führich 7' 0-1 W. Endo R. Oxford 30' 1-1 A. Maier J. Gouweleeuw 52' 2-1 R. Vargas F. Niederlechner 72' 3-1 A. Finnbogason A. Finnbogason 81' 4-1 A. Zeqiri

Żółte kartki FC Augsburg: Jeffrey Gouweleeuw 21' Daniel Caligiuri 32' Carlos Gruezo 90'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Daniel Didavi 39' Tanguy Coulibaly 59' Hamadi Al Ghaddioui 77' Philipp Förster 90'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Patrick Ittrich, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FC Augsburg zmierzy się już z VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Bayern Munich oraz Hertha Berlin. Kolejno natomiast VfB Stuttgart z Arminia Bielefeld. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz FSV Mainz 05.

Wielu fanów futbolu śledzi bardzo fascynujące poczynania ligi Bundesliga 1. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Jeffrey Gouweleeuw Daniel Didavi wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie trafiamy na efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak FC Augsburg i VfB Stuttgart z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak WWK Arena.