Spotkanie VfB Stuttgart - Hertha Berlin zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-11-08 19:30

VfB Stuttgart - Hertha Berlin wynik 2-1. Dnia 2022-11-08 19:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14. Na przeciw siebie stanęły VfB Stuttgart oraz Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfB Stuttgart i Hertha Berlin wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: S. Guirassy 3' 1-0 Tiago Tomás D. Lukébakio 19' 1-1 J. Kenny K. Mavropanos 90' 2-1 B. Sosa

Żółte kartki VfB Stuttgart: Konstantinos Mavropanos 34' Lilian Egloff 56' Borna Sosa 73'

Żółte kartki Hertha Berlin: Marc-Oliver Kempf 31' Marco Richter 34'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Frank Willenborg, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu VfB Stuttgart zmierzy się już z FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim oraz RB Leipzig. Kolejno natomiast Hertha Berlin podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg oraz Union Berlin.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów futbolu śledzi potyczki w lidze Bundesliga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Konstantinos Mavropanos Marc-Oliver Kempf nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak VfB Stuttgart i Hertha Berlin z ligi Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.