Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart, wynik meczu - 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Eintracht Frankfurt oraz VfB Stuttgart zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-09-12 13:30 na stadionie Deutsche Bank Park odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 4. Zmierzyły się Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart.

Gole strzelali: F. Kostic 79' 1-0 D. Sow O. Marmoush 88' 1-1

Żółte kartki Eintracht Frankfurt: C. Lenz 57'

Żółte kartki VfB Stuttgart: O. Marmoush 32' W. Anton 36' T. Coulibaly 69' O. Mangala 77'

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Czerwone kartki VfB Stuttgart: W. Anton 82'

Główny sędzia meczu to Matthias Jollenbeck, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Eintracht Frankfurt zmierzy się już z Fenerbahce, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i FC Koln natomiast VfB Stuttgart z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i 1899 Hoffenheim.

Liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak C. Lenz O. Marmoush raz za razem zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się nader zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Eintracht Frankfurt oraz VfB Stuttgart jak ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Deutsche Bank Park.