VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen, wynik meczu: 1-3

Pierwsza część spotkania między VfB Stuttgart oraz Bayer Leverkusen zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2021-09-19 13:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 5 pomiędzy VfB Stuttgart a Bayer Leverkusen.

Gole strzelali: R. Andrich 2' 0-1 M. Bakker P. Schick 19' 0-2 F. Wirtz O. Mangala 38' 1-2 F. Wirtz 70' 1-3

Żółte kartki VfB Stuttgart: A. Karazor 63' T. Coulibaly 76'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: J. Frimpong 36' M. Bakker 37' Aranguiz 58'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen: R. Andrich 32'

Główny sędzia spotkania to Benjamin Cortus, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim oraz Borussia Monchengladbach natomiast Bayer Leverkusen z FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Celtic oraz Arminia Bielefeld.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące starcia w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak A. Karazor J. Frimpong stale zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom wiele niesamowitych wrażeń. Potyczki między drużynami ligowymi są bardzo zażarte, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe asysty oraz bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1. VfB Stuttgart oraz Bayer Leverkusen jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.