Mecz Bayern Munich kontra VfB Stuttgart, wynik 2-2

Bayern Munich kontra VfB Stuttgart zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Bayern Munich a VfB Stuttgart zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-05-08 15:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 33. Zmierzyły się Bayern Munich i VfB Stuttgart.

Gole strzelali: Tiago Tomás 8' 0-1 Omar Marmoush S. Gnabry 35' 1-1 R. Lewandowski T. Müller 44' 2-1 D. Upamecano S. Kalajdzic 52' 2-2 B. Sosa

Żółte kartki Bayern Munich: Tanguy Nianzou 6' Alphonso Davies 90'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Atakan Karazor 39' Chris Führich 50' Tanguy Coulibaly 74'

Czerwone kartki Bayern Munich: Kingsley Coman 90'

Główny sędzia spotkania to Deniz Aytekin, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Bayern Munich stawi czoła VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami FC Koln i a VfB Stuttgart zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczni fani śledzą poczynania w lidze Bundesliga 1. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Tanguy Nianzou Atakan Karazor wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko walki między graczami są niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Systematycznie trafiamy na wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe znanej ligi Bundesliga 1. Udział takich drużyn jak Bayern Munich oraz VfB Stuttgart w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Allianz Arena.