Spotkanie VfB Stuttgart vs FC Schalke 04, wynik końcowy 1-1

VfB Stuttgart vs FC Schalke 04 1-1. W dniu 2022-09-03 13:30 na stadionie Mercedes-Benz-Arena odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 5 pomiędzy VfB Stuttgart a FC Schalke 04.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfB Stuttgart a FC Schalke 04 wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: C. Führich 18' 1-0 S. Katompa Mvumpa S. Terodde 21' 1-1 D. Drexler

Żółte kartki VfB Stuttgart: Borna Sosa 45' Josha Vagnoman 45' Josha Vagnoman 67' Konstantinos Mavropanos 73'

Żółte kartki FC Schalke 04: Dominick Drexler 28' Marius Bülter 45'

Czerwone kartki VfB Stuttgart: Josha Vagnoman 67'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Główny sędzia spotkania - Florian Badstubner, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu VfB Stuttgart stawi czoła Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz VfL Wolfsburg. Kolejno natomiast FC Schalke 04 podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz FC Augsburg.

Liczna grupa fanów śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Składające się z zdolnych napastników i obrońców piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Borna Sosa Dominick Drexler raz za razem zapewniają wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż spotkania męczą fana. Nieustannie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak VfB Stuttgart i FC Schalke 04 w lidze Bundesliga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.