Spotkanie VfL BOCHUM - VfB Stuttgart dnia 2021-09-26 13:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion: wynik 0-0

VfL BOCHUM - VfB Stuttgart wynik spotkania 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między VfL BOCHUM oraz VfB Stuttgart wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-09-26 13:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 6 pomiędzy VfL BOCHUM a VfB Stuttgart.

Gole strzelali:

Żółte kartki VfL BOCHUM: Armel Bella-Kotchap 38' Erhan Mašović 75'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Borna Sosa 14' Mateo Klimowicz 19' Hamadi Al Ghaddioui 43' Wataru Endo 57' Tanguy Coulibaly 63'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Christian Dingert, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna VfL BOCHUM zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth i Eintracht Frankfurt a VfB Stuttgart zmierzy się z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Monchengladbach i Union Berlin.

Oddani fani z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Armel Bella-Kotchap Borna Sosa stale sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania między drużynami ligowymi są zażarte, rzadko bywa, iż widowiska męczą fana. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak VfL BOCHUM oraz VfB Stuttgart z ligi Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.