Mecz pomiędzy VfB Stuttgart i Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Mercedes-Benz-Arena dnia 2022-03-05 17:30

VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach, wynik końcowy 3-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfB Stuttgart oraz Borussia Monchengladbach zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 3-2.

W dniu 2022-03-05 17:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły VfB Stuttgart i Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: A. Pléa 14' 0-1 F. Neuhaus M. Thuram 35' 0-2 A. Pléa W. Endo 38' 1-2 C. Führich 51' 2-2 S. Kalajdzic 83' 3-2 B. Sosa

Żółte kartki VfB Stuttgart: Waldemar Anton 54'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Ramy Bensebaini 27' Joseph Scally 81'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Sędzią głównym tego spotkania był Christian Dingert, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu VfB Stuttgart stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i Arminia Bielefeld. Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach podejmie Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i FSV Mainz 05.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu śledzą starcia w lidze Bundesliga 1. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Waldemar Anton Ramy Bensebaini systematycznie serwują wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Regularnie trafiamy na nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem, widowiskowe gole oraz asysty dodające smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nudzą kibica. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. VfB Stuttgart oraz Borussia Monchengladbach jak ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.