Bayern Munich kontra VfB Stuttgart, wynik spotkania - 3-0

Dzisiejszy wieczór na Allianz Arena obfitował w emocje, gdyż doszło tam do starcia pomiędzy Bayernem Monachium a VfB Stuttgart. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy od pierwszego gwizdka sędziego narzucili swój styl gry. Po pierwszej połowie Bayern prowadził 1-0, ale po przerwie zdecydowanie zdominowali rywali, zdobywając kolejne dwa gole. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Czytaj dalej, by poznać szczegóły tego starcia w ramach Bundesligi!

Mecz Bayern Munich - VfB Stuttgart 3-0

Data i godzina meczu: 17 grudnia 2023, godzina 18:30

Miejsce: Allianz Arena

Liga: Bundesliga, kolejka 15

Sędzia Główny: Tobias Stieler

Relacja z meczu:

Z wielkim entuzjazmem i atmosferą oczekiwania wśród kibiców Bayern Munich i VfB Stuttgart rozpoczęli swoje starcie na Allianz Arena. Początkowe minuty meczu były niezwykle emocjonujące, a już w 2. minucie gry Harry Kane przyniósł radość gospodarzom, zdobywając pierwszego gola dla Bayernu. Asystę przy tej bramce zanotował Leroy Sané, co tylko podbiło nastrój na trybunach.

Druga połowa meczu przyniosła kolejne emocje. Harry Kane powtórzył swój wyczyn, zdobywając drugiego gola dla Bayernu w 55. minucie. Zawodnicy VfB Stuttgart próbowali odrobić straty, ale to Kim Min-Jae ustalił wynik meczu, zdobywając trzeciego gola dla gospodarzy w 63. minucie, z asystą Arthura Pavlovicia.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Maximilian Mittelstädt (VfB Stuttgart) został ukarany żółtą kartką w 31. minucie, natomiast Atakan Karazor (VfB Stuttgart) w 69. minucie. Kolejną żółtą kartkę zobaczył Jamie Leweling (VfB Stuttgart) w 82. minucie.

Następne spotkania dla Bayernu Munich to pojedynki z VfL Wolfsburg, 1899 Hoffenheim i Werderem Brema, natomiast VfB Stuttgart zmierzy się z FC Augsburg, Borussią Monchengladbach i Manchesterem City.