Back to Top

Entuzjaści klubu VfB Stuttgart

Mecz pomiędzy 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart, wynik 0-3

Spotkanie między 1899 Hoffenheim oraz VfB Stuttgart na obiekcie PreZero Arena: wynik końcowy 0-3

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi drużyna 1899 Hoffenheim podejmowała u siebie ekipę VfB Stuttgart. Spotkanie rozegrane w PreZero Arena zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3:0. Pierwsza połowa należała do drużyny z Stuttgartu, która po dwóch trafieniach zdobytych przed przerwą, kontrolowała przebieg meczu do samego końca.

VfB Stuttgart - Union Berlin, wynik końcowy 2-0

Spotkanie VfB Stuttgart - Union Berlin, wynik końcowy 2-0

W piłkarskim starciu pomiędzy VfB Stuttgart a Union Berlin, które odbyło się 8 marca 2024 roku o godzinie 19:30 w ramach 25. kolejki Bundesligi, drużyna VfB Stuttgart odniosła zwycięstwo z wynikiem 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0, a ostateczny rezultat potwierdził ich dominację na boisku. Mecz miał miejsce na MHPArena, zapewniając kibicom emocjonujące widowisko na boisku.

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart 2-3

VfL Wolfsburg vs VfB Stuttgart, wynik spotkania: 2-3

W emocjonującym starciu dwóch zespołów Bundesligi, VfL Wolfsburg podejmował VfB Stuttgart w Volkswagen Arena. Mecz, który odbył się 2 marca 2024 o godzinie 17:30, przyniósł widowiskowe starcie, zakończone zwycięstwem gości 2-3. Już pierwsza połowa zapowiadała emocje, gdy VfB Stuttgart prowadził 1-0, a ostateczny wynik został przypieczętowany dopiero w drugiej połowie, pozostawiając kibiców z zapamiętanymi chwilami rywalizacji na najwyższym poziomie.

VfB Stuttgart vs 1.FC Köln, wynik końcowy 1-1

Na obiekcie MHPArena odbył się mecz między VfB Stuttgart i 1.FC Köln: końcowy wynik 1-1

W meczu 23. kolejki niemieckiej Bundesligi VfB Stuttgart i 1.FC Köln podzielili się punktami, remisując 1-1. Mecz rozegrany w MHPArena zakończył się bezbramkowym remisem na przerwę, a obie drużyny walczyły o zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego. Spotkanie odbyło się 24 lutego 2024 roku o godzinie 14:30, a teraz analizujemy jego kulisy.

VfB Stuttgart kontra 1.FC Köln 1-1

VfB Stuttgart - 1.FC Köln, wynik spotkania: 1-1

W niedzielnym starciu drużyn VfB Stuttgart i 1.FC Köln, które odbyło się w MHPArena, obie ekipy podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo braku bramek w pierwszej połowie. Spotkanie to miało miejsce 24 lutego o godzinie 14:30 w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi. Teraz czas na szczegółowy raport z tego starcia!

SV Darmstadt 98 vs VfB Stuttgart zakończony wynikiem 1-2

Na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor miało miejsce spotkanie pomiędzy SV Darmstadt 98 i VfB Stuttgart zakończone wynikiem 1-2

W sobotnie popołudnie, 17 lutego 2024 roku, na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor odbył się starcie pomiędzy drużynami SV Darmstadt 98 i VfB Stuttgart. Mecz ten był częścią 22. kolejki Bundesligi, w której obie ekipy zmagają się o jak najlepsze rezultaty. Po emocjonujących 90 minutach to zespół VfB Stuttgart wyszedł zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 2:1, mimo że na przerwę schodzili z minimalną przewagą 1:0.

VfB Stuttgart - FSV Mainz 05, wynik 3-1

Na stadionie MHPArena dnia 2024-02-11 14:30 miał miejsce mecz między VfB Stuttgart i FSV Mainz 05: 3-1

Wczoraj, 11 lutego 2024 roku, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej w ramach 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Drużyna VfB Stuttgart podejmowała FSV Mainz 05 w starciu, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Spotkanie miało miejsce na boisku MHPArena, a już po pierwszej połowie Stuttgart prowadził 2-0, co pozwoliło im utrzymać kontrolę nad meczem do końcowego gwizdka sędziego.

SC Freiburg vs VfB Stuttgart, wynik 1-3

SC Freiburg vs VfB Stuttgart, wynik meczu - 1-3

W ostatnim spotkaniu ligowym pomiędzy SC Freiburg i VfB Stuttgart, które odbyło się 3 lutego o godzinie 14:30 na Europa-Park Stadion, drużyna VfB Stuttgart odniosła zwycięstwo z wynikiem 3-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 20. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę przez SC Freiburg, to VfB Stuttgart zdołał odwrócić losy spotkania i zasłużenie wygrał.

Mecz VfB Stuttgart kontra RB Leipzig 5-2

VfB Stuttgart vs RB Leipzig, wynik meczu 5-2

Witajcie kochani czytelnicy! Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam relację z emocjonującego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami VfB Stuttgart i RB Leipzig, który odbył się w ramach 19. kolejki Bundesligi. Mecz, który miał miejsce w MHPArena, zakończył się wynikiem 5-2 na korzyść VfB Stuttgart. Zawodnicy VfB Stuttgart zdominowali to starcie, co doprowadziło do spektakularnego sukcesu. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie VfB Stuttgart 2-1. Zapraszamy Was do zapoznania się z pełną relacją z tego spotkania!

VfB Stuttgart kontra Werder Bremen, wynik końcowy 2-0

Spotkanie pomiędzy VfB Stuttgart i Werder Bremen zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-12-02 17:30

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, odbył się mecz pomiędzy drużynami VfB Stuttgart i Werder Bremen. Spotkanie to miało miejsce o godzinie 17:30 w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi, a jego areną była MHP Arena. Po emocjonujących 90 minutach gry, VfB Stuttgart okazało się lepsze od rywali, zwyciężając 2-0. Wynik na przerwę to 1-0 na korzyść gospodarzy.

Mecz Vfl Bochum vs VfB Stuttgart, wynik 1-0

Mecz Vfl Bochum kontra VfB Stuttgart, wynik końcowy 1-0

Dzisiaj na stadionie Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz pomiędzy drużynami Vfl Bochum oraz VfB Stuttgart w ramach 18. kolejki Bundesligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0, a jedynego gola zdobył [tu wpisz nazwisko strzelca]. Wynik na przerwę to 0-0. Kibice zgromadzeni na stadionie mieli okazję obejrzeć zacięte widowisko, które dostarczyło wiele emocji.

Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart 3-1

Mecz między Borussia Monchengladbach i VfB Stuttgart na obiekcie BORUSSIA-PARK - wynik 3-1

W sobotę 14 stycznia odbył się mecz 17. kolejki Bundesligi pomiędzy drużynami Borussia Monchengladbach i VfB Stuttgart. Spotkanie miało miejsce na BORUSSIA-PARK, gdzie gospodarze pokonali rywali 3-1. Wynik na przerwę to 2-0, a emocje panowały przez całe 90 minut.