Spotkanie pomiędzy VfB Stuttgart oraz Borussia Monchengladbach dnia 2023-04-29 13:30 na stadionie Mercedes-Benz-Arena: wynik 2-1

VfB Stuttgart kontra Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfB Stuttgart a Borussia Monchengladbach zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-29 13:30 na stadionie Mercedes-Benz-Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga kolejki 30 pomiędzy VfB Stuttgart a Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: S. Guirassy 22' 1-0 W. Anton J. Weigl 78' 1-1 T. Coulibaly 83' 2-1

Żółte kartki VfB Stuttgart: Dan-Axel Zagadou 77' Atakan Karazor 85'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Julian Weigl 45' Stefan Lainer 61'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach: Ko Itakura 82'

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Welz, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin oraz Bayer Leverkusen natomiast Borussia Monchengladbach podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz Bayer Leverkusen.

Oddani kibice śledzą poczynania ligi Bundesliga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Dan-Axel Zagadou Julian Weigl częstokroć zaserwowały własnym wiernym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, że potyczki nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. VfB Stuttgart i Borussia Monchengladbach oraz ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.