Dnia 2023-02-18 14:30 miał miejsce mecz VfB Stuttgart - FC Koln - wynik końcowy 3-0

VfB Stuttgart - FC Koln, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfB Stuttgart i FC Koln wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2023-02-18 14:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 21 pomiędzy VfB Stuttgart a FC Koln.

Gole strzelali: Gil Dias 9' 1-0 G. Haraguchi B. Sosa 59' 2-0 T. Coulibaly 74' 3-0 W. Endo

Żółte kartki VfB Stuttgart: Silas Katompa Mvumpa 23' Konstantinos Mavropanos 51' Enzo Millot 82'

Żółte kartki FC Koln: Julian Chabot 23' Benno Schmitz 58' Ellyes Skhiri 65' Sargis Adamyan 84'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Cortus, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu VfB Stuttgart zmierzy się już z FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast FC Koln podejmie VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin i VfL BOCHUM.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia ligi Bundesliga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Silas Katompa Mvumpa Julian Chabot nader często zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska usypiające. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty i bramki, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga. Udział takich zespołów jak VfB Stuttgart i FC Koln w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.