Mecz Borussia Dortmund vs VfB Stuttgart zakończony wynikiem 5-0 na stadionie Signal-Iduna-Park dnia 2022-10-22 13:30

Borussia Dortmund vs VfB Stuttgart zakończony wynikiem 5-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Borussia Dortmund a VfB Stuttgart wynik to 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2022-10-22 13:30 na stadionie Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 11 pomiędzy Borussia Dortmund a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: J. Bellingham 2' 1-0 N. Süle N. Süle 13' 2-0 Raphaël Guerreiro G. Reyna 44' 3-0 Y. Moukoko J. Bellingham 53' 4-0 N. Schlotterbeck Y. Moukoko 72' 5-0 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Borussia Dortmund: Salih Özcan 45'

Żółte kartki VfB Stuttgart:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia spotkania - Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Borussia Dortmund stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i FC Copenhagen a VfB Stuttgart z FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Monchengladbach i Hertha Berlin.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Bundesliga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Salih Özcan często zaserwowały kapitalnym miłośnikom wiele pozytywnych przeżyć. Natrafiamy na książkowe asysty i bramki, nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające smaczku całemu widowisku. Niesamowite walki między graczami ligowymi są nader zaciekłe, rzadko zdarza się, iż spotkania nudzą. Gorąco zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Borussia Dortmund oraz VfB Stuttgart z ligi Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Signal-Iduna-Park.