VfB Stuttgart kontra Union Berlin, wynik meczu: 0-1

VfB Stuttgart kontra Union Berlin wynik meczu 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy VfB Stuttgart a Union Berlin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-10-09 17:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły VfB Stuttgart oraz Union Berlin.

Gole strzelali: P. Jaeckel 76' 0-1 N. Gießelmann

Żółte kartki VfB Stuttgart: Atakan Karazor 58' Serhou Guirassy 78' Serhou Guirassy 82'

Żółte kartki Union Berlin: Niko Giesselmann 66' Rani Khedira 78' Paul Seguin 90'

Czerwone kartki VfB Stuttgart: Serhou Guirassy 82'

Czerwone kartki Union Berlin:

Główny sędzia spotkania - Bastian Dankert, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld oraz Borussia Dortmund a Union Berlin zmierzy się z Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz FC Heidenheim.

Liczni fani śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Atakan Karazor Niko Giesselmann stale gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze męczą. Systematycznie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, zapadające w pamięć gole i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga. VfB Stuttgart i Union Berlin i ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.