Na stadionie Mercedes-Benz-Arena dnia 2022-04-08 18:30 odbył się mecz VfB Stuttgart kontra Borussia Dortmund zakończony wynikiem 0-2

VfB Stuttgart kontra Borussia Dortmund, wynik 0-2. Dnia 2022-04-08 18:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 29 pomiędzy VfB Stuttgart a Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfB Stuttgart oraz Borussia Dortmund wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: J. Brandt 12' 0-1 E. Haaland J. Brandt 71' 0-2 M. Reus

Żółte kartki VfB Stuttgart: Orel Mangala 45' Atakan Karazor 86'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Jude Bellingham 81'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny arbiter spotkania - Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin oraz VfL Wolfsburg. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz VfL BOCHUM.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Orel Mangala Jude Bellingham systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nie warte uwagi. Stale trafiamy na bezwzględne faule, spektakularne asysty czy bramki gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać mecze futbolowe ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak VfB Stuttgart oraz Borussia Dortmund z ligi Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.