Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart, wynik spotkania - 4-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bayer Leverkusen i VfB Stuttgart wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2022-02-12 17:30 na stadionie BayArena odbył się emocjonujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 22 pomiędzy Bayer Leverkusen a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: M. Diaby 41' 1-0 Tiago Tomás 49' 1-1 O. Mangala A. Adli 52' 2-1 K. Demirbay F. Wirtz 85' 3-1 C. Aránguiz Tiago Tomás 88' 3-2 P. Schick 89' 4-2 F. Wirtz

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Kerem Demirbay 45' Robert Andrich 63' Mitchel Bakker 83'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Wataru Endo 51' Konstantinos Mavropanos 90'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Bayer Leverkusen stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld oraz Bayern Munich natomiast VfB Stuttgart podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim oraz Borussia Monchengladbach.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które startują w lidze Bundesliga 1. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Kerem Demirbay Wataru Endo nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Stale zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty czy bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania nas męczą. Dlatego więc warto śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Bayer Leverkusen i VfB Stuttgart w lidze Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, BayArena.