Spotkanie VfB Stuttgart kontra RB Leipzig, wynik 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między VfB Stuttgart a RB Leipzig wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-01-15 14:30 na stadionie Mercedes-Benz-Arena odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 19 pomiędzy VfB Stuttgart a RB Leipzig.

Gole strzelali: André Silva 11' 0-1 C. Nkunku 70' 0-2 B. Henrichs

Żółte kartki VfB Stuttgart: Tanguy Coulibaly 8' Alexis Tibidi 53' Saša Kalajdžić 90'

Żółte kartki RB Leipzig: Yussuf Poulsen 55'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Główny arbiter meczu - Daniel Schlager, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz Bayer Leverkusen a RB Leipzig podejmie Hansa Rostock. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg oraz Bayern Munich.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Tanguy Coulibaly Yussuf Poulsen bardzo często zapewniły wyborowym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Niesamowite potyczki między piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Natrafiamy na idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. VfB Stuttgart i RB Leipzig i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.