VfB Stuttgart vs Bayern Munich, wynik spotkania 0-5

VfB Stuttgart vs Bayern Munich 0-5.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy VfB Stuttgart oraz Bayern Munich zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-5.

Dnia 2021-12-14 17:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki - 16. Na przeciw siebie stanęły VfB Stuttgart oraz Bayern Munich.

Gole strzelali: S. Gnabry 40' 0-1 L. Sané S. Gnabry 53' 0-2 T. Müller R. Lewandowski 69' 0-3 S. Gnabry R. Lewandowski 72' 0-4 S. Gnabry S. Gnabry 74' 0-5

Żółte kartki VfB Stuttgart: Atakan Karazor 64'

Żółte kartki Bayern Munich: Alphonso Davies 55'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny arbiter meczu - Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu VfB Stuttgart zmierzy się już z SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SC Freiburg. Kolejno natomiast Bayern Munich z Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln oraz Hertha Berlin.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów śledzi poczynania w lidze Bundesliga 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Atakan Karazor Alphonso Davies nieprzerwanie serwują wyborowym entuzjastom futbolu mnóstwo niesamowitych wrażeń. Często trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa, że zmagania nudzą. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak VfB Stuttgart oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.