Borussia Dortmund vs VfB Stuttgart, wynik meczu: 2-1

Borussia Dortmund vs VfB Stuttgart wynik meczu 2-1. W dniu 2021-11-20 14:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i VfB Stuttgart.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Dortmund oraz VfB Stuttgart zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Malen 56' 1-0 Raphaël Guerreiro R. Massimo 63' 1-1 A. Karazor M. Reus 85' 2-1

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Żółte kartki VfB Stuttgart: Tanguy Coulibaly 35' Waldemar Anton 48'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia spotkania to Harm Osmers, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Borussia Dortmund stanie naprzeciw Sporting CP, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i Bayern Munich a VfB Stuttgart podejmie FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i VfL Wolfsburg.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Bundesliga 1. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Tanguy Coulibaly raz za razem serwują pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Borussia Dortmund oraz VfB Stuttgart z ligi Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Signal-Iduna-Park.